Ifrogz - telefony komórkowe, serwis, skup,sprzedaż

Przejdź do treści

Menu główne:

Ciesz się dźwiękiem dzięki wygodnym, bezprzewodowym słuchawkom Coda. Miękkie, komfortowo wyściełane słuchawki otoczą Cię muzyką, podczas gdy nauszne elementy sterujące i wbudowany mikrofon umożliwią przejęcie kontroli nad muzyką oraz prowadzenie połączeń głosowych.

Technologia Bluetooth: bezprzewodowa konstrukcja uwalnia Cię od kabli i przewodów bezproblemowo łącząc się z urządzeniem, zapewniając prawdziwie mobilny dźwięk.
Dźwięk klasy premium: głośniki oparte na 40 mm przetwornikach zapewniają bogate, potężne brzmienie każdego utworu.
Sterowanie nauszne: sterowanie umieszczone na muszli słuchawek jest wygodne i intuicyjne, zapewniając kontrolę odtwarzania oraz połączeń na wyciągnięcie ręki.
Komfortowy design: ergonomiczna konstrukcja nauszna pozwala cieszyć się muzyką i rozmowami przez długi czas.
Wytrzymała bateria: bateria o żywotności aż 10 godzin pozwala na dłuższe odtwarzanie, zanim konieczne będzie ponowne ładowanie.
Wbudowany mikrofon: wbudowany mikrofon sprawia, że prowadzenie połączeń głosowych jest szybkie i łatwe, gdy jesteś w drodze.
Połączenie przewodowe w opcji: będąc kompatybilnymi z kablami audio, bezprzewodowe słuchawki Coda są wyposażone w przewód audio z wtykiem 3,5 mm, jeśli chcesz podłączyć je do źródła dźwięku w sposób tradycyjny.
© Wszystkie prawa zastrzeżone dla KKMIX KRZYSZTOF GŁOWIENKOWSKI
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego